GSI Glacier Stainless Nesting Red Wine Glass

Na sklade • 1 variant1,78 €96 % • 1 701 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €97 % • 559 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma90 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6 €126 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,49 €99 % • 7 265 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 84 239 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant208 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,49 €99 % • 9 403 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,49 €99 % • 185 recenziíĎalšie informácie

• prekvapila ma jeho veľkosť - očakávala som, že bude menší,

výborná kvalita,
    prekvapila ma jeho veľkosť - očakávala som, že bude menší,

Skladací riad

Elegantný nerezový pohár na červené víno so skrutkovacou nôžkou. Každý cestovateľ so slabosťou pre červené víno si ho tak bude môcť dopriať vždy a všade. Skrutkovacia nôžka sa dá navyše do nerezky zaklapnúť a nehrozí tak jej ulomenie. Nerezový materiál je veľmi odolný.

Vlastnosti:

• Skladací nerez pohárik